K-Katsayı Tabloları

K Katsayı Tabloları
2015 Mekanik Sayaçlar İçin Düzelteme Faktörü Değerleri
Aylar21mbar100mbar300mbar
Ocak1,047721,12731,32879
Şubat1,046051,125721,3274
Mart1,048331,127531,32804
Nisan1,025441,103691,3018
Mayıs1,00841,085441,28046
Haziran0,99131,067081,25895
Temmuz0,990181,065311,25551
Ağustos0,977871,05271,24215
Eylül0,991311,066961,25847
Ekim1,013241,09031,28539
Kasım1,030881,109121,30718
Aralık1,030881,11871,3185

Ön Ödemeli Sayaçlar İçin Düzelteme Faktörü Değerleri
Aylar21mbar100mbar300mbar
Ocak0,971411,050361,25024
Şubat0,981131,060961,26304
Mart0,981061,061051,26354
Nisan0,969981,049151,24956
Mayıs0,956301,034421,23221
Haziran0,938671,015601,21034
Temmuz0,920450,996121,18768
Ağustos0,911580,986441,17596
Eylül0,911110,985621,17426
Ekim0,919120,993971,18348
Kasım0,933261,009111,20114
Aralık0,953531,030941,22694
TOP